Косарка: перукарі для газонів

Власники дач або заміських будинків часто купують собі компактні моделі для того, щоб підстригати траву і зручно позбавлятися від бур'янів. Найбільш затребуваними в цьому плані на території з великою площею можна вважати косарки роторні. Дане обладнання допоможе без проблем газон порядок і подарує можливість поліпшити зовнішній вигляд цілого ділянки. Тим не менш розглядають частіше промислові моделі, які здатні охопити велику кількість пощади. Насправді це правильне рішення, тому що використання подібного обладнання практично виключає використання фізичної сили і робить процес косіння трави в принципі дуже зручним і простим.
Класифікація косарок
В процесі підбору подібної техніки у потенційних покупців часто виникає безліч питань. Насамперед вони пов'язані з тим, який варіант краще всього придбати. Справа в тому, що у кожної моделі є свої особливості і пов'язані вони часто не тільки з габаритами, кількість лез та іншими очевидними властивостями, а ще і скріпленням. Можливість встановити косарку на техніку дає можливість спростити процедуру догляду за територією. Саме тому виробники вже давно розділили таке обладнання на кілька класів для зручності покупців. Насамперед косарки ділять за агрегатированию з рушійним засобом:
- Навісні, напівпричіпні, тракторні;
- З фронтальним, заднім або бічним розташуванням;
- Самохідні;
- З використанням кінної тяги;
- Ручні.
Дана класифікація значно спрощує процедуру підбору моделі враховуючи спосіб кріплення. Для багатьох цей момент є дуже важливим, причому для деяких навіть грає ключову роль. Справа в тому, що коли мова заходить про обробку поля або великого городу, то тут необхідно мати під рукою власну техніку. Відповідно, косарка повинна легко монтуватися на неї і працювати без особливих проблем. Якщо вам вдалося підібрати модель з точки зору кріплення, то варто перейти на конструкцію виконавчого елемента. В даній ситуації косарка може бути з двухножевой системою різання, на зразок моделі Z-169, з дисковими ротаційними ножами, наприклад, модель KPB-2,1 і з сегментно-пальцевим виконанням. Також є додаткова характеристика, а саме ширина оброблюваної смуги, яка становить 1-5 брусів. Стандартні розміри бруса становлять 2,1 метр. Познайомитися можна і з сучасними польськими моделями: косарки роторні, які володіють своїми особливостями.
Вибір найбільш зручного рішення
В залежності від ситуації найбільш прийнятним варіантом може бути яка завгодно модель. Відповідно, про це необхідно думати наперед і прикидати різні варіанти. Що стосується вартості, то тут складно сказати середні цифри. Кожен виробник ставить свої і дорожче не завжди виявляється краще. Також існують моделі бюджетних і елітних класів, які за своїм цінникам також різні. Щоб вибрати ідеальну модель потрібно розуміти для чого вона вам, де буде використовуватися і куди монтуватися якщо взагалі доведеться це робити.
- Область застосування та переваги культиватора КПС-4Вкладені у підготовку ґрунту кошти, час та зусилля окупаються у вигляді щедрого врожаю та можливості надалі ефективно використати посівну площу. Культиватор КПС-4 - агрегат, що дозволяє швидко і без значних трудовитрат проводити розпушування та розпушування поверхневих шарів землі. Модель перевірена роками та отримала безліч позитивних відгуків завдяки багатофункціональності, високій продуктивності, довговічності та прийнятній ціні.
- Дискові борони ДАН: особливості застосування та перевагиДискові борони ДАН, представлені українським виробником ІСМ Промінь, користуються сьогодні великою популярністю серед аграріїв. Таке обладнання купують значно частіше ніж аналоги від інших брендів. І щоб краще розуміти, чому борони, що розглядаються, стали такими затребуваними, є сенс уважніше вивчити їх особливості.