Корзина
6 отзывов
+38067509-34-89
УкраинаКиевская областьБелая Церковьул. Турчанинова, 6 оф. 209113
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ООО «Техинвест-СХ»
Корзина
Сеялки СПЧ, СУПН, СЗ, УПС
Сеялки СПЧ, СУПН, СЗ, УПС

Сеялки СПЧ, СУПН, СЗ, УПС

  • В наличии

Цену уточняйте

Сеялки СПЧ, СУПН, СЗ, УПС
Сеялки СПЧ, СУПН, СЗ, УПСВ наличии
Цену уточняйте
+38067509-34-89
+38067509-34-89
  • График работы
  • Адрес и контакты

Производства «Червона зирка», Молдагротехника и др. Возможна доставка в хозяйство.

Сівалки типу SPC призначені для точного посіву проорних культур пунктирним способом по одній чи дві зернині у гніздо на заданій відстані між гніздами. Сівалки можуть здійснювати висів кукурудзи, соняшника, гороху та інших зерен, подібних за формою та шириною міжрядь 45-70см.

Сівалки «SPC / FS» оснащені пристроєм для одночасного внесення в грунт із посівом зерен і мінеральних гранульованих добрив.

Сівалки СЗ-3,6А; СЗТ-3,6А; СЗТ-5,4; СЗ-5,4; СЗП-3,6Б призначені для рядкового посіву зернових культур (пшениці, овес, ячменю) зернобобових культур (гороху, квасолі, сої, чечевиці, чину, нуту, люпин) з одночасним внесенням мінеральних добрив.

Сівалки універсальні пневматичні точного посіву сімейства УПС, призначені для пунктирного посіву каліброваних та і некаліброваних зерен кукурудзи, соняшника, буряку, кліщовини, сорго, квасолі, сої, люпину та інших орних культур з одночасним внесенням (окремо від насіння) гранульованих мінеральних добрив і загорненням ґрунту в рядках.

Сівалки точного посіву забезпечують посів на кінцеву густоту, виключаючи необхідність застосування ручної праці при формуванні необхідного інтервалу між рослинами. Пневматичні посівні апарати сівалок точного посіву знижують відсоток подрібнення насіння в 10 разів в порівнянні з механічними.

 Еще читайте специализация СПЧ (сеялка) для посева пропашных культур.

Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте
Отзывы о товаре